Įvyko ketvirtasis „Žaliojo projekto“ seminaras

Vasario 22 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko ketvirtasis “JCI Kaunas ” organizuojamo „Žaliojo projekto“ seminaras tema „Darnios transporto sistemos kūrimas ir galimybės ja naudotis“. Seminaras susilaukė nemažo kauniečių susidomėjimo.

Seminare pranešimus skaitė Tadas Metelionis – Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio departamento Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vyriausiausiasis specialistas,  ir Linas Vainius – Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininkas.

Pirmasis pranešėjas uždavė klausimą: „Kam tarnauja miestas – žmonėms ar automobiliams?“ Klausytojai turėjo progą susimąstyti, ar Kauno senamiestyje reikalingas mašinų gausmas.  O gal Kaunas galėtų pasekti Vakarų Europos miestų pavyzdžiu ir sukurti draugiškesnę aplinkai transporto sistemą. Tadas Metelionis  papasakojo apie Kauno miesto viešojo transporto plėtros projektus,elektroninio bilieto sistemą ir kvietė automobilius pakeisti kitomis alternatyvomis.

Antrasis pranešėjas – Linas Vainius – seminaro dalyviams pristatė vieną iš alternatyvų nuosavam automobiliui. Tai – jau senai išrastas dviratis, kurį dažniau įsivaizduojame tik kaip laisvalaikio pramogą ar sporto šaką. Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininkas pristatė dviračio privalumus

ir kliūtis juo naudotis Kauno mieste.  Pranešėjas teigė, jog populiarinant dviračius labai svarbu pasirūpinti dviračių stovėjimo

vietomis ir dviračių transporto infrastruktūra. Tikimės, kad po seminaro Kaune padaugės dviračių entuziastų.

“Žaliojo projekto” komanda dėkoja pranešėjams už skirtą savo laiką ir suteiktas žinias.
Pranešimui Įvyko ketvirtasis „Žaliojo projekto“ seminaras yra 1 komentaras

  1. Bruce rašo:

    siesta@ibrahim.corsage” rel=”nofollow”>.…

    thank you….