JCI “Žaliojo projekto” pamokos įgavo pagreitį

Jau didelę „žaliųjų“ pamokėlių vedimo patirtį turintis Andrius, padedamas savo bendramintės Aivos, dar kartą nepabūgo pabūti mokytojais. Taigi, šįkart jie keliavo į Lazdynų mokyklą pas mokytoją Rimtę ir jos trečiokus.

Mūsų šmaikštuolis Andrius taip puikiai aprašė savo įspūdžius, kad tiesiog negalima nepasidalinti su visais (žinoma leidimą paviešinimui gavome  :-)):

„Vakar rytas buvo nelabas, bevažiuojant į mokyklą nuleido padangą… Keičiau, keičiau, kol pakeičiau, žiūriu, kad jau vėluoju, o mokyklos rasti negaliu, vis ratais Architektų gatve važiuoju, o mokyklos kaip nėra, taip nėra… Pagaliau suradau įpusėjus pamokai… Deja, mano mažą džiaugsmą sugriovė suirzusi ir pikta mokytoja, suirzę mokiniai … Bet tai dar ne blogiausia, kai neradau dalomosios medžiagos – išjuokė moksleiviai, teko suktis iš padėties. Bet noriu ką nors pasakyti ir nebegaliu, gerklė išdžiūvo, prakaitas pila, rankos dreba… Leptelėjau kažkokią nesąmonę. Susinervinę moksleiviai apmėtė pieštukais, o neapsikentusi mokytoja išgynė lauk… Neduok Dieve tokio ryto. Bet yra ir gera žinia, visa tai tik mano lakios vaizduotės vaisius, o šios dvi minutės mažo streso tikiuosi atstojo rytinę mankštą :)

O viskas buvo taip: Gerai nusiteikusi mokytoja ir moksleiviai nuteikė gerai pradžiai, tad neliko nieko kito kaip gerai pradėti, o gerai pradėjus ėjosi kaip iš pypkės. Maži nenuoramos entuziastingai įsitraukė į šiukšlinimo ir atliekų rūšiavimo, taupaus vartojimo ir sveiko maisto aktualijas. Kiekvienas rado ką pasakyti ir kuo pasidalinti su klasės draugais. Beje, verta pagirti mokytoją, kuri susitarė su tėveliais ir valgykla, kad moksleiviai mokykloje nevalgys „čipsų“, „snikersų“ ir kitų sveikatai kenksmingų skanumynų…

Gerai pradėję, gerai ir pabaigėme. Apibendrinome tai, kas pasakyta, pakvietėme gerą vasarą pradėti šaunioje žaliojoje nuotykių trasoje. Atsisveikinome ir sutarėme susitikti prie Baltojo tilto :)“

Argi ne šaunūs mūsų mokytojai? Nenuostabu, kad jie netgi sulaukia komentarų, jog vertėtų pagalvoti dėl profesijos keitimo (žinoma į pedagogo!).

Ačiū Jums ir sėkmės toliau taip puikiai skleisti žinias bei patarimus, kaip būti ekologiškais vartotojais!Komentarai jau negalimi.