Žaliasis projektas Kaune

,,Žaliasis projektas‘‘ Kaune pradėtas įgyvendinti 2010 metų  sausio mėnesį. Atviri seminarai suaugusiesiems, pamokos mokyklose ir sportinis renginys ,,Žalioji nuotykių trasa“ susilaukė nemažo kauniečių susidomėjimo. Galime didžiuotis, kad nedidelė 5 žmonių komanda surengė 2 seminarus, 12 interaktyvių pamokų ir vienos dienos trukmės aktyvų renginį ,,Žalioji nuotykių trasa“ Kauno VDU Botanikos sode.

Pamokos mokyklose: ,,Žaliojo projekto“ komanda ir savanoriai lankėsi Kauno Jėzuitų, S. Dariaus ir S. Girėno, bei Vilkijos gimnazijose.  Vedėme 12 pamokų 6 – 8 klasių moksleiviams, kurių metu skatinome jaunus žmones pačius mąstyti, kaip jie ateityje gali būti draugiškesni gamtai.

Seminarai: Suorganizuoti du seminarai tema – ,,Ekologiško gyvenimo būdo galimybės“. Pirmasis seminaras buvo skirtas alternatyvaus šiaudinio būsto pristatymui ir elektros energijos taupymo praktiškiems patarimams. Antrajame seminare buvo pristatomos atliekų rūšiavimo ir alternatyvios saulės energijos panaudojimo temos. Seminaruose lankėsi apie 80 žmonių.

,,Žalioji nuotykių trasa“: Renginys skirtas paminėti Aplinkos apsaugos dienai Kaune. Sulaukėme apie 100 įvairaus amžiaus dalyvių, kurie iš arčiau susipažino su Kauno VDU Botanikos sodu ir ekologija, atlikinėdami ekologines užduotis. Pačios išradingiausios ir ekologiškiausios komandos apdovanotos rėmėjų prizais.

Projektą planuojame tęsti ir kitąmet. Tikimės sulaukti dar didesnio kauniečių susidomėjimo.